TravelPop

Android için Bilgi Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma FreshPlanet
Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, tüm dünya ülkeleri hakkında bilmediklerinizi öğrenebileceğiniz veya mevcut bilgilerinizi test edebileceğiniz eğlenceli bir bilgi oyunudur.

Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, tüm dünya ülkeleri hakkında bilmediklerinizi öğrenebileceğiniz veya mevcut bilgilerinizi test edebileceğiniz eğlenceli bir bilgi oyunudur.

TravelPop oyununu tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza yükledikten sonra sınava tabi olmak için bir ülke ve bir konu seçmelisiniz. Daha sonra size sorulan sorulara doğru yanıtlar vererek diğer sınavların kilidini açabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız sınavlar için para ve puan ödülü bulunuyor. Bir çok kategori altında Japonya, Çin, ABD, Avustralya, Fransa gibi pek çok ülkeye ait soruları yanıtlayacağınız oyunda mevcut bilgilerinizi test edebileceğiniz gibi yeni bilgilerde öğrenebilirsiniz.

Oyun içerisinde 100 farklı kategoride dünya çapında 30.000 farklı fotoğraf bulunuyor. Ayrıca oyuna Facebook hesabınız ile giriş yaparak Facebook arkadaşlarınızla oynayabilir ve onlara meydan okuyabilirsiniz.

İyi Eğlenceler!

TravelPop indir
DİĞER SÜRÜMLER